Lista ośrodków sanatoryjnych - leczenie i rekreacja

Serwis o obiektach kuracyjnych w Polsce

W serwisie możesz poznać polskie uzdrowiska i kurorty oraz znajdujące się w nich sanatoria i ośrodki prowadzące pobyty zdrowotne, a następnie wybrać odpowiednie miejsce dla siebie. Z prezentacji wybranego obiektu dowiesz się, jaką bazą zabiegową dysponuje, jakie uwzględnia profile leczenia oraz jakie ma warunki zakwaterowania. Skorzystaj z wyszukiwarki, wyboru parametrów w lewej kolumnie lub listy miejscowości, by zacząć poszukiwanie obiektu spełniającego Twoje wymagania. Możesz również skorzystać z mapy, gdzie po wyborze profilu leczenia pokaże się rozmieszczenie ośrodków z tym profilem.

Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Kuracjuszu, wygodna i rozbudowana wyszukiwarka umożliwi Ci filtrowanie wyników wyszukiwania z uwzględnieniem wielu preferencji. Tak szeroki wachlarz parametrów możliwych do wybrania podczas szukania ma służyć temu, byś znalazł obiekt i pobyt dokładnie opowiadający Twoim oczekiwaniom.

Zobacz więcej...

Ulubione - łatwe wysyłanie zapytania do wielu obiektów

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w sanatorium w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces, z myślą o Kuracjuszach stworzyliśmy nową funkcjonalność - zakładka Ulubione.

Zobacz więcej...

Bank Wolnych Miejsc

Zajrzyj do Banku Wolnych Miejsc i sprawdź, które sanatoria posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie znalazłeś wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć dogodną opcję pobytu.

Zobacz więcej...

Aktualności

Gwiazda Betlejemska w Muzeum Ikon w Supraślu

W niedzielę 10 grudnia Muzeum Ikon w Supraślu Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Klasztornej 1 w Supraślu zaprasza na wydarzenie "Gwiazda Betlejemska". W programie warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych, spotkanie przy ikonie Narodzenia Chrystusa oraz zajęcia interaktywne w niespodzianką.

Mikołajki w Kamieniu Pomorskim

W środę 6 grudnia w Kamieniu Pomorskim odbędą się Mikołajki przy Ratuszu. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 17.00. Na imprezę zaprasza Burmistrz Gminy Kamień Pomorski.

Sylwester pod Giewontem 2017

Wielki koncert sylwestrowy w zimowej stolicy Polski! Podczas Sylwestra pod Giewontem w Zakopanem, wzorem ubiegłego roku, wystąpią jedne z największych gwiazd polskiej estrady oraz zagraniczni artyści. Impreza sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 19.00.

Ustroński Jarmark Świąteczny

W dniach 9-26 grudnia na ustrońskim rynku odbędzie się Świąteczny Jarmark. Każdego dnia trwania jarmarku odbędzie się sprzedaż wyrobów świątecznych i regionalnych, a w weekendy 9-10 grudnia oraz 16-17 grudnia przewidziano dodatkowe atrakcje.