Aktualności

V Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów Bayjonn Cup w Sopocie

W dniach 27-28 stycznia w Hali Stulecia w Sopocie zostanie rozegrany V Międzynarodowy Turniej Badmintona Seniorów Bayjonn Cup. Organizatorzy zapraszają do kibicowania uczestnikom. W programie także atrakcje dodatkowe i aukcje charytatywne na rzecz Fundacji SOS Wioski Dziecięce.

26. Finał WOŚP w Kamieniu Pomorskim

W niedzielę 14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w Kamieniu Pomorskim. Finałowe atrakcje odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej, organizatorzy zadbali o bogaty program. Początek imporezy o godzinie 14.30.

Rajd pieszy "Z Serduszkiem" w Ustce

W niedzielę 14 stycznia odbędzie się 26. Finał WOŚP. Tego dnia Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe "Ustka", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce oraz Twierdza Ustka zapraszają do udziału w rajdzie pieszym "Z Serduszkiem". Zbiórka uczestników i wymarsz o godzinie 10.30 z terenu OSiR Ustka.

Radosne Kolędowanie w Busku-Zdroju

W sobotę 6 stycznia w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Busku-Zdroju odbędzie się Radosne Kolędowanie. Początek wydarzenia o godzinie 13.00, wstęp bezpłatny.

Sylwester pod Gwiazdami w Szczawnicy

W niedzielę 31 grudnia na Dolnej Stacji Kolei Linowej na Palenicę odbędzie się zabawa sylwestrowa pod gołym niebem. Impreza potrwa w godzinach 21.00 - 01.00. Wydarzenie ma charakter otwarty, wstęp wolny.

Sylwester Miejski w Ustroniu

W sylwestrowy wieczór 31 grudnia, na ustrońskim Rynku odbędzie się powitanie Nowego Roku i zabawa sylwestrowa dla mieszkańców i gości Ustronia. Impreza potrwa w godzinach 22.00 - 00.45, wstęp bezpłatny.

Jarmark Bożonarodzeniowy i Wspólna Wigilia w Dusznikach-Zdroju

W sobotę 16 grudnia na Rynku w Dusznikach-Zdroju odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilia dla wszystkich mieszkańców i gości Dusznik. Wydarzenie zaplanowane jest w godzinach 12.00 - 18.00.

Koncert kolęd w Kołobrzegu

W czwartek 28 grudnia w Bazylice Najświętszej Marii Panny przy ul. Mariackiej 5 w Kołobrzegu, odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu zespołu Enej. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19.00.

Gwiazda Betlejemska w Muzeum Ikon w Supraślu

W niedzielę 10 grudnia Muzeum Ikon w Supraślu Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Klasztornej 1 w Supraślu zaprasza na wydarzenie "Gwiazda Betlejemska". W programie warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych, spotkanie przy ikonie Narodzenia Chrystusa oraz zajęcia interaktywne w niespodzianką.

Mikołajki w Kamieniu Pomorskim

W środę 6 grudnia w Kamieniu Pomorskim odbędą się Mikołajki przy Ratuszu. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 17.00. Na imprezę zaprasza Burmistrz Gminy Kamień Pomorski.