Aktualności

50. Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej

W dniach 30 lipca - 6 sierpnia w bazie "Pod Ponurą Małpą" w Szklarskiej Porębie odbędzie się jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej. Oprócz przeglądu piosenek nie zabraknie także ciekawych wydarzeń towarzyszących.

Fashion Meeting Summer Camp w Kołobrzegu

W terminie 21-24 lipca oraz 12-15 sierpnia na placu przy latarni morskiej i porcie statków wycieczkowych w Kołobrzegu odbędzie się wielkie wydarzenie modowe - Fashion Meeting Summer Camp w Kołobrzegu. Warto odwiedzić targi polskiej mody nad Bałtykiem!

ZUMBA Maraton w Mielnie

W sobotę 22 lipca na deptaku przy ul. Kościuszki w Mielnie odbędzie się VI Edycja Zumba Summer Party. Na Maraton Zumby zaprasza Anna Dąbrowska i Centrum Kultury w Mielnie.

Pieszo po Ziemi Lądeckiej - wycieczki z przewodnikiem

W letnie weekendy w Lądku-Zdroju będzie można wziąć udział w wycieczkach z przewodnikiem, który będzie oprowadzał po najciekawszych miejscach Ziemi Lądeckiej. W soboty planowane są krótsze wędrówki, w niedziele dłuższe.

Musealia Tatrzańskie

W dniach 15-16 lipca w Muzeum Tatrzańskim im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem odbędą się Tatrzańskie Musealia 2017 - wielkie Święto Muzeum Tatrzańskiego! Nie zabraknie ciekawych atrakcji dla wszystkich miłośników gór.

Gra miejska w Łebie

W sobotę 8 lipca w Ustce odbędzie się gra miejska "Ustka na fali szczęśliwych liczb". Gra miejska będzie polegała na znalezieniu ukrytych liczb w zabytkach i zakamarkach miasta. Czas przebiegu gry szacowany jest na dwie godziny, będzie obejmował Ustkę Wschodnią oraz Ustkę Zachodnią.

Puchar Polski Nordic Walking w Polanicy-Zdroju

W sobotę 8 lipca w Polanicy-Zdroju odbędą się zawody Puchar Polski Nordic Walking. Do wyboru dla uczestników będą przygotowane trzy trasy: 5, 10 oraz 21 kilometrów.

Wakacje Startują z Kołobrzegu

W pierwszy wakacyjny weekend, 24-25 czerwca na plaży centralnej w Kołobrzegu zagości studio plenerowe Dzień Dobry TVN. Szykują się dwa dni pełne ciekawych wydarzeń, na plaży zagoszczą także znani dziennikarze.

"W rytmach Kryniczanki" - koncerty w Krynicy-Zdroju

W dniach 20-22 czerwca Krynica-Zdrój zaprasza na wydarzenie muzyczne "W rytmach kryniczanki". Koncerty będą się odbywały w Pijalni Głównej. Bezpłatne wejściówki można odbierać w Centrum Kultury w Krynicy Zdroju i bezpośrednio przed koncertami w Pijalni, ilość miejsc ograniczona.

XIII Festiwal Ekumeniczny w Ustroniu

W okresie od 23 czerwca do 23 lipca w Ustroniu będzie trwał XIII Festiwal Ekumeniczny, organizowany przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Ekumeniczne w Ustroniu. W ramach Festiwalu zaplanowano wiele wyjątkowych koncertów, wystaw i ciekawych spotkań.