Aktualności

Wernisaż wystawy w Polanicy-Zdroju

W piątek 22 września o godzinie 17.00 w Polanickiej Galerii Sztuki AKWARIUM odbędzie się wernisaż wystawy wyjątkowych prac autorstwa Brygidy Dudy. Wystawa nosi tytuł "Powrót do źródła".

V Kołobrzeskie Senioralia

W dniach 15-16 września odbędą się V Kołobrzeskie Senioralia - Dni Seniora 2017. Na wydarzenie zaprasza kołobrzeski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Impreza odbędzie się w budynku i okolicach Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

Jazztival w Ustroniu

W dniach 15-17 września w Ustroniu oraz Bielsku-Białej odbędzie się "One World Jazztival" - festiwal jazzowy. Ustrońska część tej imprezy odbędzie się w piątek 15 września o godzinie 19.00 w Amfiteatrze.

Dożynki Gminne w Kamieniu Pomorskim

W sobotę 16 września na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbędą się Dożynki Gminne. Początek wydarzenia o godzinie 14.00. W programie mnóstwo różnorodnych atrakcji, nie zabraknie także tradycyjnych elementów dożynkowych.

Książka "Uzdrowiska w systemie ochrony zdrowia" niebawem w sprzedaży

Już 7 września ukaże się w sprzedaży książka pod tytułem "Uzdrowiska w systemie ochrony zdrowia" autorstwa Małgorzaty Paszkowskiej. Jest to interesująca pozycja dla wszystkich zainteresowanych lecznictwem uzdrowiskowym, zarówno dla osób pracujących w branży uzdrowiskowej, jak i dla osób korzystających z usług uzdrowiskowych.

Wystawa "M jak Morze 4" w Ustce

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na wystawę "M jak Morze 4". Wernisaż odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 17.00. Wystawę będzie można oglądać w dniach 1-21 września.

Festiwal Żarnowiec 2017

Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój we współpracy z Dyrektorem Artystycznym Festiwalu Markiem Wiatrem zaprasza mieszkańców, kuracjuszy i turystów odwiedzających Iwonicz-Zdrój do udziału w ważnym wydarzeniu artystycznym w regionie - Festiwalu w Żarnowcu.

26. Międzynarodowe Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej w Polanicy-Zdroju

W sezonie letnim, w okresie od czerwca do września, w Polanicy-Zdroju odbywają się Międzynarodowe Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej. Najbliższy, 169. Koncert Muzyki Kameralnej odbędzie się już 24 sierpnia o godzinie 19.30.

Międzynarodowa Noc Zbójników na Czantorii

W dniach 26-27 sierpnia w Ustroniu przy Kolei Linowej Czantoria odbędzie się wielka góralska impreza - Międzynarodowa Noc Zbójników. Dwudniowe wydarzenie będzie obfitowało w liczne atrakcje w prawdziwie zbójnickim klimacie.

Wakacyjne wędrówki z PTTK w Sopocie

Oddział PTTK Sopot zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w wycieczkach turystyczno-krajoznawczych, które będą się odbywały w każdą środę do końca wakacji. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.