Aktualności

Otwarcie zmodernizowanych basenów solankowych w Uzdrowisku Ustroń

W poniedziałek 20 lutego w Uzdrowisku Ustroń zostały otwarte baseny solankowe po modernizacji. Pierwsi kuracjusze zabiegi w basenie solankowym mają już za sobą! Niebawem baseny będą dostępne także dla gości spoza Uzdrowiska Ustroń.

Koncert Orkiestry Zdrojowej w Lądku-Zdroju

W środę 22 lutego w Kawiarni Wiedeńskiej Albrechtshalle przy ul. Lipowej w Lądku-Zdroju odbędzie się Koncert Zespołu Orkiestry Zdrojowej. Koncert rozpocznie się o godzinie 14.45.

Slalom o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry

Ski Arena Łysa Góra zaprasza 16 lutego na Slalom o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Początek zawodów o godzinie 10.00. Świetna zabawa dla uczestników i kibiców gwarantowana.

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na performance

W sobotę 18 lutego Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza do Baszty Czarownic w Słupsku na niezwykły performance. Muzyka: Dmitry Povalishin, choreografia: Alina Belyagina. Początek występu o godzinie 17.00.

Dni Otwarte Centrum Lawinowego na Kalatówkach (Zakopane)

W dniach 3-5 lutego w Centrum Lawinowym na Kalatówkach w ramach akcji "Lawinowe ABC" odbędą się Dni Otwarte. W programie m.in. treningi lawinowe z ratownikami TOPR, wycieczki edukacyjne z przewodnikiem, prezentacje sprzętu wysokogórskiego i lawinowego, pokazy filmów i wiele innych.

SNOWFEST Festival 2017 w Szczyrku

W dniach 10-11 lutego Skocznia Skalite & Amfiteatr w Szczyrku zapraszają na SNOWFEST 2017. Będzie można zobaczyć gwiazdy światowej muzyki oraz sportów ekstremalnych. Zapowiada się absolutnie niezwykła edycja tej imprezy - po raz pierwszy w Szczyrku!

Przystanek Planszówka w Sopocie

Miejska Biblioteka w Sopocie zaprasza do SOPOTEKI na wielkie granie w gry planszowe. W sobotę 28 stycznia w godzinach 17.00 - 20.00 odbędzie się impreza pod nazwą Przystanek Planszówka. Wstęp jest bezpłatny.

Muzealny Pociąg Specjalny ZDROJOWY

W sobotę 29 stycznia mieszkańcy i kuracjusze z Kłodzka, Polanicy, Dusznik i Kudowy będą mieli okazję odbyć wyjątkową podróż zabytkowym pociągiem. Tego dnia odbędzie się pierwszy w tym roku przejazd Muzealnego Pociągu Specjalnego, organizowany przez Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku.

Koncert pt. "Leć kolędo w świat" w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza w sobotę 21 stycznia na koncert chóru Pionier pt. "Leć kolędo w świat". Początek koncertu o godzinie 17.00. Bilety w cenie 1 zł do nabycia w kasie RCK.

Koncert Kolęd i Pastorałek w Ustroniu

W piątek 20 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury "Prażakówka" odbędzie się występ chóru mieszanego "Hejnał Mazańcowice". Początek koncertu o godzinie 17.00. Wstęp bezpłatny.