Aktualności

Salonowa Orkiestra Zdrojowa w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncerty Salonowej Orkiestry Zdrojowej. Przebywając na kuracji w Busku-Zdroju koniecznie trzeba wziąć udział w takim koncercie!

Majówka z RCK w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Majówkę! W dniach 1-2 maja na scenie plenerowej RCK przy ul. Solnej 1 odbędą się koncerty, a na 3 maja zaplanowano Festyn Rodzinny!

Krakowski Salon Poezji w Polanicy-Zdroju

W niedzielę 23 kwietnia w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się XIV edycja Krakowskiego Salonu Poezji. W programie "Bezczas i dwoje ludzieńków" na podstawie tekstów Bolesława Leśmiana wystąpią Krystyna Czubówna i Jacek Romanowski.

Koncerty Orkiestry Zdrojowej w Lądku-Zdroju

Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju zaprasza na środowe koncerty Orkiestry Zdrojowej w Kawiarni Albrechtshalle. Koncerty rozpoczynają się o godzinie 14.45, wstęp kosztuje 5 złotych.

Wystawa rzeźb z brązu w Ustroniu

W poniedziałek 10 kwietnia w Muzeum ZBIORY MARII SKALICKIEJ w Ustroniu odbędzie się wernisaż niezwykłych rzeźb w brązie autorstwa cenionej artystki Lidii Sztwiertni. Wystawa jest czynna od 3 kwietnia do 25 maja.

Wernisaż wystawy w Ustce

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na wernisaż wystawy zatytułowanej "Przeszłość jest obcym krajem" w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce. Otwarcie wystawy oraz spotkanie z artystami odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 18.00.

Kiermasz Świąteczny w Kołobrzegu

Do Świąt Wielkanocnych pozostało tylko nieco ponad dwa tygodnie, w ramach przygotowań warto wybrać się na Kiermasz Wielkanocny. Jednym z takich wydarzeń będzie Kiermasz Świąteczny w Kołobrzegu, który odbędzie się 1 kwietnia.

Promocja książki "Cerkwie i ikony Łemkowszczyzny" w Krynicy-Zdroju

Burmistrz Krynicy-Zdroju oraz Wydawnictwo Libra PL zapraszają na wydarzenie promujące książkę "Cerkwie i ikony Łemkowszczyzny", które odbędzie się w sobotę 1 kwietnia w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego w Krynicy-Zdroju. Początek o godzinie 15.30, wstęp bezpłatny.

6. Artystyczna Niedziela Palmowa

Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji, Towarzystwo Miłośników Polanicy, Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP zapraszają 9 kwietnia do Teatru Zdrojowego na Artystyczną Niedzielę Palmową. Początek wydarzenia o godzinie 12.30.

II Festiwal Zdrowia i Cooltury w Lądku-Zdroju

Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju po raz drugi organizuje Festiwal Zdrowia i Cooltury. Impreza promująca zdrowy i aktywny styl życia odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia.