Aktualności

6. Artystyczna Niedziela Palmowa

Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji, Towarzystwo Miłośników Polanicy, Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP zapraszają 9 kwietnia do Teatru Zdrojowego na Artystyczną Niedzielę Palmową. Początek wydarzenia o godzinie 12.30.

II Festiwal Zdrowia i Cooltury w Lądku-Zdroju

Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju po raz drugi organizuje Festiwal Zdrowia i Cooltury. Impreza promująca zdrowy i aktywny styl życia odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia.

IV Festiwal Zdrowia Przedszkolaka

Zdrowe odżywianie jest niezwykle ważne dla utrzymania ogólnego dobrego stanu zdrowia człowieka. Warto zadbać o to już od najmłodszych lat. Mnóstwo ciekawych informacji na ten temat będzie można zdobyć 22 marca na IV Festiwalu Zdrowia Przedszkolaka w Lublinie.

5. Babski Bieg i Bieg w Szpilkach w Świnoujściu

Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" w Świnoujściu zaprasza do udziału w imprezie sportowo-rekreacyjnej. W niedzielę 19 marca odbędzie się 5. Babski Bieg oraz Bieg w Szpilkach. Impreza odbędzie się w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Parkrun: Kołobrzeg

Wolontariusze parkrun w Kołobrzegu zapraszają do udziału w cyklicznych, bezpłatnych biegach na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu. Biegi odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9.00, najbliższy już 11 marca.

XX Bieg Izerski/ XIV Bieg Retro

W sobotę 11 marca przy Stacji Turystycznej Orle odbędzie się 20. edycja Biegu Izerskiego oraz 14. edycja Biegu Retro. Na trasy wyruszą pasjonaci biegów narciarskich, a do kibicowania zaproszeni są wszyscy!

Festiwal Górski Wondół Challenge

W dniach 4-5 marca w Szczyrku w CKiR Orle Gniazdo przy ul. Wrzosowej 28a odbędzie się VII edycja Festiwalu Górskiego Wondół Challenge. W programie festiwalu mnóstwo atrakcji dla wszystkich miłośników gór.

Ustecki Dzień Kobiet

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet Dom Kultury w Ustce zaprasza na komediowy monodram w wykonaniu Pawła Burczyka - "4 Tony Podłogi". Solidna dawka śmiechu to świetna propozycja na świętowanie Dnia Kobiet.

Otwarcie zmodernizowanych basenów solankowych w Uzdrowisku Ustroń

W poniedziałek 20 lutego w Uzdrowisku Ustroń zostały otwarte baseny solankowe po modernizacji. Pierwsi kuracjusze zabiegi w basenie solankowym mają już za sobą! Niebawem baseny będą dostępne także dla gości spoza Uzdrowiska Ustroń.

Koncert Orkiestry Zdrojowej w Lądku-Zdroju

W środę 22 lutego w Kawiarni Wiedeńskiej Albrechtshalle przy ul. Lipowej w Lądku-Zdroju odbędzie się Koncert Zespołu Orkiestry Zdrojowej. Koncert rozpocznie się o godzinie 14.45.