Znajdź i zarezerwuj - sprawdzone ośrodki, dobór oferty. Skontaktuj się z naszym Biurem Pośrednictwa

Aktualności

Koncert pt. "Leć kolędo w świat" w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza w sobotę 21 stycznia na koncert chóru Pionier pt. "Leć kolędo w świat". Początek koncertu o godzinie 17.00. Bilety w cenie 1 zł do nabycia w kasie RCK.

Koncert Kolęd i Pastorałek w Ustroniu

W piątek 20 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury "Prażakówka" odbędzie się występ chóru mieszanego "Hejnał Mazańcowice". Początek koncertu o godzinie 17.00. Wstęp bezpłatny.

25. Finał WOŚP w nadmorskiej Ustce

Dom Kultury w Ustce zaprasza na świętowanie 25. Finału Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy! Tegorocza zbiórka funduszy odbywa się na rzecz ratowania życia i zdrowia na oddziałach pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Impreza będzie dwudniowa: rozpocznie się już w sobotę 14 stycznia, główna część Finału w niedzielę 15 stycznia.

Orszak Trzech Króli w Trójmieście

6 stycznia w całej Polsce przechodzą Orszaki Trzech Króli. Tak będzie również w Trójmieście - wielki Orszak przejdzie ulicami Gdańska, przejścia zaplanowano również w Gdyni i Sopocie.

VIII Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych w Zakopanem

W terminie od 30 grudnia 2016 aż do 2 lutego 2017 w Zakopanem odbywa się Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodziył". Każdego roku festiwal ma coraz bogatszy program. Przede wszystkim będzie mnóstwo okazji do wspólnego śpiewania świątecznych pieśni i kolędowania.

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Najlepsze życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, niezapomnianej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia marzeń, radości i zdrowia w nadchodzącym roku składa wszystkim redakcja serwisu Sanatoria.com.pl.

Wigilia z tradycją w powiecie kołobrzeskim

W sobotę 17 grudnia na placu przy Domu Kultury w Gościnie (pow. kołobrzeski) odbędzie się Wigilia z tradycją "Smaki i kolory Świąt". Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 13.00.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Kołobrzegu

Wszyscy, którzy w dniach 2-23 grudnia odwiedzą Kołobrzeg, będą mieli okazję wybrać się na tamtejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu Ratuszowym. W programie stoiska ze świątecznymi akcesoriami, przysmakami, rękodziełem, wspólne kolędowanie, jasełka, żywa stajenka bożonarodzeniowa i mnóstwo innych atrakcji!

Rozbudowa i modernizacja Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów

Już od stycznia 2017 roku Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów zaprasza do rozbudowanej i zmodernizowanej części hotelowo-gastronomicznej. Nowo wybudowany obiekt będzie posiadał jedno i dwuosobowe nowocześnie zaprojektowane, komfortowe pokoje z klimatyzacją oraz przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych.