Aktualności

Zakopane Biega - bieg na 3 kilometry

31 maja w Zakopanem na Górnej Równi Krupowej odbędzie się bieg w ramach akcji Zakopane Biega. Bieg na dystansie 3 kilometry rozpocznie się o godzinie 12.00, zapisy ruszają od 11.00.

Rodzinny Festyn NGO w Mielnie

W piątek 26 maja odbędzie się pierwsza w tym roku impreza plenerowa z cyklu Mieleńskie Lato Artystyczne, czyli Rodzinny Festyn NGO. Wydarzenie odbędzie się na Placu Rekreacyjnym przy ul. Żeromskiego, początek o godzinie 16.00.

Wystawa "Rękodzieło i rysunki prosto z serca" w Wiśle

Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza do oglądania prac wykonanych różnymi technikami na wystawie zatytułowanej "Rękodzieło i rysunki prosto z serca". Wstawę w Galeryjce przy pl. B. Hoffa 3 w Wiśle można oglądać od 12 maja do 14 czerwca.

Kołobrzeskie Spotkanie z Piosenką Różną "Wodnikus"

W sobotę 13 maja w Zespole Szkół Nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego przy ul. Piastowskiej 5 w Kołobrzegu odbędzie się Spotkanie z Piosenką Różną "WODNIKUS". Kilkugodzinny koncert rozmaitych, niezwykłych wykonawców, rozpocznie się o godzinie 17.00.

Rajd Pieszy w Ustce

Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe Ustka zaprasza w niedzielę 7 maja ma rajd pieszy "Doliną Słupi". Zaplanowana trasa Bydlino - Dolina Charlotty - Ustka ma długość około 12 kilometrów.

Sopocka Majówka

Bałtycka Agencja Artystyczna BART zaprasza na Sopocką Majówkę. W dniach od 30 kwietnia do 3 maja w Sopocie odbędzie się wiele wydarzeń artystycznych, rozrywkowych i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Ustrońska Majówka

Miasto Ustroń zaprasza mieszkańcow i gości miasta do udziału w Ustrońskiej Majówce. W tym roku impreza potrwa aż 5 dni. Inauguracja Majówki rozpocznie się w piątek 28 kwietnia oficjalnym otwarciem akcji "Płyniemy Polsko", której celem jest zwrócenie uwagi na problemy dzieci ze spektrum autyzmu.

Salonowa Orkiestra Zdrojowa w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncerty Salonowej Orkiestry Zdrojowej. Przebywając na kuracji w Busku-Zdroju koniecznie trzeba wziąć udział w takim koncercie!

Majówka z RCK w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Majówkę! W dniach 1-2 maja na scenie plenerowej RCK przy ul. Solnej 1 odbędą się koncerty, a na 3 maja zaplanowano Festyn Rodzinny!

Krakowski Salon Poezji w Polanicy-Zdroju

W niedzielę 23 kwietnia w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się XIV edycja Krakowskiego Salonu Poezji. W programie "Bezczas i dwoje ludzieńków" na podstawie tekstów Bolesława Leśmiana wystąpią Krystyna Czubówna i Jacek Romanowski.