Serwis o obiektach kuracyjnych w Polsce

W serwisie możesz poznać polskie uzdrowiska i kurorty oraz znajdujące się w nich sanatoria i ośrodki prowadzące pobyty zdrowotne, a następnie wybrać odpowiednie miejsce dla siebie. Z prezentacji wybranego obiektu dowiesz się, jaką bazą zabiegową dysponuje, jakie uwzględnia profile leczenia oraz jakie ma warunki zakwaterowania. Skorzystaj z wyszukiwarki, wyboru parametrów w lewej kolumnie lub listy miejscowości, by zacząć poszukiwanie obiektu spełniającego Twoje wymagania. Możesz również skorzystać z mapy, gdzie po wyborze profilu leczenia pokaże się rozmieszczenie ośrodków z tym profilem.

Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Kuracjuszu, wygodna i rozbudowana wyszukiwarka umożliwi Ci filtrowanie wyników wyszukiwania z uwzględnieniem wielu preferencji. Tak szeroki wachlarz parametrów możliwych do wybrania podczas szukania ma służyć temu, byś znalazł obiekt i pobyt dokładnie opowiadający Twoim oczekiwaniom.

Zobacz więcej...

Ulubione - łatwe wysyłanie zapytania do wielu obiektów

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w sanatorium w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces, z myślą o Kuracjuszach stworzyliśmy nową funkcjonalność - zakładka Ulubione.

Zobacz więcej...

Bank Wolnych Miejsc

Zajrzyj do Banku Wolnych Miejsc i sprawdź, które sanatoria posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie znalazłeś wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć dogodną opcję pobytu.

Zobacz więcej...

Aktualności

Otwarcie zmodernizowanych basenów solankowych w Uzdrowisku Ustroń

W poniedziałek 20 lutego w Uzdrowisku Ustroń zostały otwarte baseny solankowe po modernizacji. Pierwsi kuracjusze zabiegi w basenie solankowym mają już za sobą! Niebawem baseny będą dostępne także dla gości spoza Uzdrowiska Ustroń.

Koncert Orkiestry Zdrojowej w Lądku-Zdroju

W środę 22 lutego w Kawiarni Wiedeńskiej Albrechtshalle przy ul. Lipowej w Lądku-Zdroju odbędzie się Koncert Zespołu Orkiestry Zdrojowej. Koncert rozpocznie się o godzinie 14.45.

Slalom o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry

Ski Arena Łysa Góra zaprasza 16 lutego na Slalom o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Początek zawodów o godzinie 10.00. Świetna zabawa dla uczestników i kibiców gwarantowana.

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na performance

W sobotę 18 lutego Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza do Baszty Czarownic w Słupsku na niezwykły performance. Muzyka: Dmitry Povalishin, choreografia: Alina Belyagina. Początek występu o godzinie 17.00.